098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Вітання Предстоятеля митрополиту Олександрійському і Світловодському Боголєпу з 10-річчям архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ,

МИТРОПОЛИТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

Сердечно поздоровляю Вас з 10-ю річницею з дня Вашої особистої П’ятидесятниці.

У цей день Вашої особистої П’ятидесятниці сошестям Всесвятого Духа через возложення рук святительських, Ви отримали Апостольську благодать для звершення вищого ієрархічного служіння у Святій Церкві. Покликані обробляти ниву Христову і сіяти сім’я Слова Божого в серця людей, Ви і сьогодні продовжуєте нести цей благодатний послух нашому Пастиреначальнику, щоденно піклуючись, щоби ввірені Вашим архіпастирським турботам душі віруючих зростали в благодаті і пізнанні Господа нашого Іісуса Христа(2 Пет. 3:18).

Молитовно бажаю Вам, щоб Всеблагий Господь зміцнював Ваші духовні і тілесні сили у несенні многотрудного архіпастирського служіння та заступництвом Пресвятої Богородиці примножував мир і любов серед пастви, що знаходиться під Вашим святительським омофором.

З любов’ю у Христі

 

ОНУФРІЙ, 

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ 

 

23 грудня 2022 року


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua