У день Радониці вшанували померлих

3 травня 2022 року, у день Радониці, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у храмі на честь святих Федора та Анастасії м.Олександрії.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний і настоятель храму протоієрей Олексій Микитенко та духовенство округу.
По завершенні богослужіння звершили поминання усопших.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua