098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Представник єпархії взяв участь у ході

Всеукраїнський хресний хід з мощами святих воїнів за мир в Україні проходить на Харківщині та Донеччині.

27 грудня розпочався черговий етап Всеукраїнського хресного ходу, який з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія проводить Синодальний відділ УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України.

Молитовний хід проходить містами та селами Харківської та Донецької областей.

"З молитвою про мир та перемогу в храмах та з

нашими захисниками в місцях розташування, з Різдвяними смаколиками та з гуманітарною допомогою", - так, за словами голови сектору опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій при військовому відділі УПЦ, настоятеля столичного храму на честь Усіх святих воїнів протоієрея

В'ячеслава Яковенка, проходить духовно-

гуманітарна місія.

Святині молитовної ходи - образ Покрову Пресвятої Богородиці з часткою омофора Пречистої Діви, ковчег з мощами 30 святих воїнів, іконою святителя Миколая Мирлікійського чудотворця з часткою його мощей, - побували вже у Запорізькій, Криворізькій, Кіровоградській, Житомирській, Рівненській, Київській, Сумській, Чернігівській, Херсонській єпархІЯх.

На сайті: https://bit.ly/3vnedwg

• facebook.com

 

Примітка. З благословення Високопреосвященнішого Боголєпа, митрополита Олександрійського і Світловодського, у заході взяв участь представник єпархії протоієрей Олександр Шнякін. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua