З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Митрополит Боголєп привітав зі святом благочинного Компаніївського округу

21 грудня, 2022 року, в день пам'яті св.мучениці Вікторії Кулузької, Високопреосвященніший Боголєп, митрополит Олександрійський та Світловодський, очолив урочисте Богослужіння з нагоди храмового свята у смт Компаніївка. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Компаніївського округу прот.Євгеній Гуменюк, секретар єпархії прот.Михайло Бобурка, благочинний Бобринецького округу прот.Володимир Чутора, духовенство Олександрійської та Кіровоградської єпархій. Під час літургії були піднесені особливі молитви за настання миру в Україні, за наших українських солдат, що боронять її, за всіх постраждалих і невинно загиблих. По закінченні богослужіння Владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

протоієрей Євгеній Гуменюк

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua