098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Єпархія надала допомогу ліквідаторам на ЧАЕС

По благословінню Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського та Світловодського, духовенство Олександрійської єпархії вшанували події Чорнобильської трагедії.
26 квітня 2023 року на площі Соборній біля пам’ятного знаку відбулося покладання квітів, присвячене 36-й річниці Чорнобильської трагедії.
Аби віддати шану жертвам і ліквідаторам наймасштабнішої техногенної катастрофи, до пам’ятного знаку прийшли міський голова Сергій Кузьменко, його заступники, представники міської ради, ліквідатори аварії на ЧАЕС та члени громадських організацій, зазначає сайт міської ради. Благочинний  Олександрійського округу протоієрей Олексій Микитенко також приєднався до цього заходу і передав від управління Олександрійської єпархії  голові ГО «Спілка інвалідів Чорнобиля» Людмилі Комлєвій поздоровлення та подарунки ліквідаторам.


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua