З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Благочинний звершив Таїнство Вінчання над захисниками

5 серпня, в день шанування чудотворного образу Пресвятої Богородиці «Почаївська», в Свято-Покровському храмі було звершено Таїнство Вінчання.
До православного шлюбу перед Господом стали дві пари, чоловіки яких є воїнами Збройних Сил України.
Чин обручення та вінчання звершив благочинний храмів Петрівського округу Олександрійської Єпархії УПЦ, настоятель храму протоієрей Димитрій Городецький. Слід зауважити, що це вже п‘ята сім‘я наших воїнів, які з початком повномаштабної війни вирішили взяти церковний шлюб. Нехай Господь благословить їх сім‘і, укріпить на захисті нашої землі і дарує мир та спокій у подружньому життя.
Також в цей день в селі Богданівка в співслужінні протоієрея Михаїла Царук було відслужено молебінь і заупокійну літію.
Бажаючі мали можливість помолитися за здоров‘я ті вічний спокій наших захисників, рідних та близьких. А прохання  і славлення звершували до образу Богородиці «Почаївська».

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua