098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Архієрей відвідав Світловодськ

25 квітня 2022 року, на другий день Пасхи, Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію у Свято-Покровському храмі м.Світловодська. 
Його Високопреосвященству співслужили благочинний (настоятель) протоієрей Олександр Коваленко, духовенство приходу та гості у священному сані, а також протодиякон Кирил Божко. 
По завершенні богослужіння Владика привітав всіх з Великоднем та зауважив духовне значення цього дня, також закликав до молитви за Україну та захисників. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua