28 квітня 2013 року Преосвященнійший єпископ Боголєп здійснив постриг в ієродиякона

28 квітня 2013 року, в день святкування Входу Господнього до Єрусалиму, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив постриг в ієродиякона дияконів  Миколая Кашенцева та Євгенія Вашкебу після вечірнього богослужіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м.Олександрії.

Віднині Олександрійська єпархія поповнилася двома ієродияконами: Ніканором (Кашенцевим) та Євтихієм (Вашкебою).

Його Преосвященству співслужили:

-          Благочинний Олександрійського округу архімандрит Христофор (Лисенко);

-          Архімандрит Серафім (Краснов);

-          Ігумени Пилип (Литовченко) та Філімон (Підлубний);

-          Ієромонах Вавіла (Кінчевський).

Після богослужіння та постригу Владика Боголєп звернувся до присутніх із словами настанови і побажаннями стяжання дарів Святого Духа через богоугодне, «єдиними устами і єдиним серцем», служіння Церкві Православній, адже не сам постриг і одіяння роблять монахом, але небесне бажання і Божественне життя, тому що саме в цьому знаходиться його досконалість (прп.Єфрем Сірін). Бути монахом - означає йти прямим шляхом до чистоти сердечної (свт.Феофан Затворник).

Довідка: Православна Церква має свою ієрархію, яка складається із трьох ступенів: дияконства, пресвітерства та єпископства. Також, духовенство поділяється на «біле» (одружені священики) та «чорне» (ченці).

Чорне духовенство                             Біле духовенство

3.Патріарх

Митрополит

Архієпископ

Єпископ

2. Архімандрит                   -                 Протопресвітер (митрофорний протоієрей)

Ігумен                                  -                 Протоієрей

Ієромонах                            -                 Ієрей

1. Архідиякон                      -                 Протодиякон

Ієродиякон                          -                 Диякон

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua