Час збирати каміння

З благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського,   в рамках заходів з популяризації та реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, в частині проведення тижня з відзначення в районі 1025-річчя хрещення Київської Русі, у с.Коротяк Компаніївського району навколо старовинного храму  відбулася екологічна акція “Від чистоти Храму до чистоти душі”. Активну участь з упорядкування території церкви Покрова Пресвятої Богородиці взяли релігійна громада парафії святої мучениці Вікторії за безпосередньої участі настоятеля протоієрея Євгенія, благочинного Компаніївського округу, та громада парафії Покрова Пресвятої Богородиці Олександрійської єпархії Української Православної Церкви разом із  головою та депутатами сільської ради.

Прес-служба Олександрійської єпархії

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua