Преосвященнійший єпископ Боголєп відвідав с.Красна Кам`янка

14 травня 2013 року, у день пам’яті сщмч.Макарія, митрополита Київського, Преосвященнійший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив богослужіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у с.Красна Кам’янка.

Його Преосвященству співслужили:

-          Благочинний Олександрійського округа архімандрит Христофор (Лисенко);

-          Настоятель храму архімандрит Макарій (Михайленко) та ієромонах Євтіхій (Очаківський).

По завершені літургії Владика Боголєп привітав настоятеля храму з Днем Ангела і 41-ю річницею з дня хіротонії  та вручив Архієрейську грамоту.

Додаткові матеріали.

Хіротонія – Таїнство Священства або рукоположення, через яке православному християнину дається особлива благодать для вчення та священнодійства.

Таїнство Священства здійснюється тільки над особою чоловічої статі, що належить до кліру Православної Церкви, перебуває в першому шлюбі, освяченому Церквою. Це Таїнство зводить в одну з ступенів церковної ієрархії: диякона, пресвітера (ієрея), єпископа.

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua