Місіонерська літургія під відкритим небом

10 травня 2013 року, в день шанування чудодійної ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне джерело», Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, здійснив місіонерську літургію під відкритим небом на центральній площі м.Олександрії.

Слід зазначити, що саме на цьому місці, як свідчать історичні джерела, раніше був розташований Свято-Успенський храм, котрий було збудовано у 1848р., а зруйновано у 1935р..У свій час, настоятелем цього храму був священник В.М. Нікіфоров, який написав чимало праць на історичні тематики. На території Успенського собору була приходська школа. Нині на цьому місці знаходиться пам’ятний хрест з монументом, на якому зображено собор.

По завершені богослужіння було здійснено молебін з водосвяттям, після якого Преосвященніший Владика звернувся до вірян із словами проповіді.

Особливістю стало те, що була приготована польова каша та чай і кожен, хто бажав, міг вкусити не тільки духовної, а й фізичної поживи.

Автор: протоієрей Віталій Коваленко

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua