098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Благодійна акція для дітей з соціально незахищених сімей та дітей сиріт

Після свята Пасхи волонтери товариства "Православна Просвіта" та клірики Олександрійської єпархії УПЦ проводять благодійну акцію по розповсюдженню святкових подарунків для дітей з соціально незахищених сімей та дітей сиріт. Подарунки надіслала громадська організація "KFUM og KFUK á Íslandi" з Ісландії. Значна частина благодійного вантажу розповсюджується на території Кіровоградської області: Пантаївський дитячий будинок, дитячий притулок "Надія" в Кіровограді, Кіровоградська школа інтернат, Центр ранньої реабілітації дітей інвалідів  в Кіровограді, серед сімей таких населених пунктів, як  Суботці, Богданівка, Трепівка та  інші.  Також, за допомогою волонтерів YMCA України, волонтерів  руху  православної молоді "Молодість не байдужа" при синодальному відділі УПЦ  у справах молоді,  синодального інформаційно - просвітницького відділу УПЦ, скаутів Національної Організації Скаутів України подарунки розповсюджуються на території Київської області. Велика подяка та Боже благословення Ісландським сім'ям які дарують радість нашим дітям.

Інформація надана протоієреєм Євгенієм Жабковським


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua