Правлячий архієрей вшанував місцевошановану святу блаженносповідницю Іуліту Педан

17 травня 2022 року, в день пам‘яті обрітення мощів блаженносповідниці Іуліти Педан,
з нагоди святкового дня до Петрівського благочинного округу Олександрійської єпархії з‘їхалося священство з сусідніх районів, а Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський.
Під час богослужіння було виголошено молитви за мир в Україні, за здоров‘я воїнів, лікарів, волонтерів, за вчителів і учнів. А також лунали славлення та величання святій Іуліті.
По завершені владика Боголєп звернувся до пастви з вітальним словом, в якому торкнувся життя сповідниці, побажав всім миру, терпіння, справжньої молитви та покаяння.
Його Високопреосвященству співслужили:
секретар єпархії протоієрей Михаїл Бобурко, настоятель Свято-Покровського храму смт Петрове, благочинний храмів округу протоієрей Димитрій Городецький,
благочинний Компанієвського округу протоієрей Євгеній Гуменюк,
благочинний Олександрійського округу протоієрей Олексій Микитенко, архімандрит Олексій Морозов, протоієрей Сергій Тітов, протоієрей Миколай Бойко, протоієрей Михаїл Царук, протоієрей Валерій Римар, протоієрей Ніколай Омельяненко, протоієрей Олександр Камочкін та протидиякон Кирил Божко.

Видео:

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.