По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Александрийского и Светловодского Боголепа

Благочинний звершив Таїнство Вінчання над захисниками

5 серпня, в день шанування чудотворного образу Пресвятої Богородиці «Почаївська», в Свято-Покровському храмі було звершено Таїнство Вінчання.
До православного шлюбу перед Господом стали дві пари, чоловіки яких є воїнами Збройних Сил України.
Чин обручення та вінчання звершив благочинний храмів Петрівського округу Олександрійської Єпархії УПЦ, настоятель храму протоієрей Димитрій Городецький. Слід зауважити, що це вже п‘ята сім‘я наших воїнів, які з початком повномаштабної війни вирішили взяти церковний шлюб. Нехай Господь благословить їх сім‘і, укріпить на захисті нашої землі і дарує мир та спокій у подружньому життя.
Також в цей день в селі Богданівка в співслужінні протоієрея Михаїла Царук було відслужено молебінь і заупокійну літію.
Бажаючі мали можливість помолитися за здоров‘я ті вічний спокій наших захисників, рідних та близьких. А прохання  і славлення звершували до образу Богородиці «Почаївська».

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.