Архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь в урочистому богослужінні у Черкасах

26 травня 2022 року, у день пам’яті прпмч. Макарія Канівського, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси, де понад 50 років почивають почивають мощі святого. Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Черкаської єпархії.

Правлячому архієрею Черкаської єпархії співслужили митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, вікарій Київської Митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, вікарій Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай, вікарій Черкаської єпархії архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Тульчинської єпархії єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Київської Митрополії єпископ Вишневський Спиридон, вікарій Київської Митрополії єпископ Бишевський Кирил, вікарій Ніжинської єпархії єпископ Ладанський Феодосій, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, духовенство єпархії та гості в священному сані.

За богослужінням піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії був звершений молебень перед мощами преподобномученика Макарія.

Наприкінці соборного богослужіння митрополит Феодосій подякував архієреям, присутньому духовенству, чернецтву та вірянам за участь у соборній молитві.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.