Юридичний відділ єпархії

Юридичний відділ Олександрійської єпархії надає безоплатні юридичні консультації

До уваги православних віруючих Олександрійської єпархії УПЦ

При юридичному відділі Олександрійської єпархії УПЦ (м.Олександрія, вул.Кременчуцька,107а) започатковується відкритий проект у формі надання безоплатних юридичних консультацій парафіям та парафіянам Олександрійської єпархії УПЦ. Консультації надаються з питань цивільних, сімейних, житлових, господарських та адміністративних правовідносин.

Для додаткової інформації звертатися за телефоном: 097-706-74-64

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.