098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Александрийского и Светловодского Боголепа

У Кіровограді відбулася загальнообласна Хресна хода за мир в Україні

Тисячі людей: діти, їхні батьки, літні дідусі і бабусі; представники Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, козацтва та інших організацій; духовенство: молоді та похилого віку священики із своїми архіпастирями разом пройшли шлях від Поклінного хреста на Кріпосних валах, де було збудовано перший храм Єлисаветграду, до парку Крючкова – район Миколаївка. Щоб підтримати спільну благу справу, до Кіровограду було привезено Почаївський образ Божої Матері. Були й місцевошановані святині: старовинна Казанська ікона Богородиці, образ Божої Матері, що має назву «Пантанасса», образ прославленого нині старця Данила Єлисаветградського та образ Святої Трійці.

Хода проходила через центральні вулиці м.Кіровограда і збирала все більше і більше небайдужих людей: дехто, стоячи на зупинках, залишав свої мирські справи заради спільної молитви і прояву духовної єдності.

Не дивлячись на велику відстань маршруту Хресної ходи, всі йшли, немов би не відчуваючи ані віку, ані втоми, адже мета ходи була вище наших немощів, вона була тим малим і посильним, якщо так можна сказати, подвигом чи жертвою в ім’я ствердження єдності миру і добра.

ДЕТАЛЬНІШЕ: http://alexandria-eparhia.org.ua/ru/%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2023. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua