098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Традиційна сім'я у сучасному світі

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія Місіонерський відділ Київської митрополії та Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання захисту прав сім'ї" розпочинають постійно діючий семінар "Традиційна сім'я у сучасному світі", що буде тривати впродовж 2014-2015 року.

7 грудня 2014 року відбудеться перший етап семінару на тему: "Святкування Новорічних та Різдвяних свят в дусі православних традицій".
В рамках семінару з 25 січня 2015 року діятимуть трьохмісячні просвітницькі православні курси, які передбачають вивчення наступних предметів: біблійної історії, катехізис, християнська антропологія та етика, вчення про молитву (літургіка) та етика сімейного життя.
Якщо Вас цікавлять питання створення, укріплення та збереження сім'ї на основі православних цінностей, запрошуємо приєднатися до кола однодумців. 
 
Адреса: м.Київ, вул. Рейтарська, 6-А.
Тел.: (044) 502-30-67, 096-876-45-41
Контактна особа: Томнюк Василь 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2022. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua